Αξιολόγηση

Στέλεχος Πωλήσεων – Back Οffice – Αθήνα

Στέλεχος Υποστήριξης Τμήματος Πωλήσεων – Back office – Αθήνα

H Noisis Σύμβουλοι Ανάπτυξης Α.Ε. αναζητά στέλεχος για γραμματειακή υποστήριξη του τμήματος πωλήσεων. Η θέση έχει έδρα στην Αθήνα.

Αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση και υποστήριξη τμήματος πωλήσεων (καταγραφή ραντεβού, τηλεφωνικές επικοινωνίες, διαχείριση πελατολογίου)
  • Συμμετοχή σε προωθητικές ενέργειες

Γνωρίσματα και δεξιότητες:

  • Έμφαση στο αποτέλεσμα με λογική και μεθοδική προσέγγιση
  • Ικανότητα ανταπόκρισης κάτω από συνθήκες πίεσης και στενά περιθώρια χρόνου
  • Ομαδική δουλειά και επικοινωνιακές δεξιότητες

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ ή ισοδύναμο στον κλάδο των πωλήσεων ή/και του marketing
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Άριστη επικοινωνία, παρουσίαση και ικανότητα γραφής στα Ελληνικά και στα Αγγλικά, η γνώση πρόσθετης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Άριστη γνώση χειρισμού υπολογιστών & Microsoft Office (η γνώση χρήσης προγράμματος διαχείρισης πελατολογίου – CRM – θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ευκαιρία επίτευξης μακροχρόνιας καριέρας και αναγνώριση της αποτελεσματικής δουλειάς
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
  • Bonus επίτευξης στόχων / ανταγωνιστικό μισθό
Αποστολή βιογραφικού

Επικοινωνία

Αθήνα

Μαιάνδρου 19
Τ.Κ. 11528, Ιλίσια
Τ: 210 7250800
F: 210 7250812
E: infoathens@noisis.gr

Θεσσαλονίκη

Κανελλοπούλου 15
Τ.Κ. 54248, Κηφισιά
Τ: 2310 455299
F: 2310 434130
E: info@noisis.gr

Δυτική Μακεδονία

Αθ.Διάκου 38 & Γραβιάς
Τ.Κ. 52100, Καστοριά
Τ: 2467022906
F: 24670 24956
E: infokastoria@noisis.gr